Jak jsme pořádaly babinec

 8.9.2007
Dnes byla  neděle, Dávali jsme si s paničkou odpolední siestičku a najednou někdo zazvonil, no moc  jsem tedy na návštěvu právě v tom krásném snění zvědavá nebyla, ale jen ten moment než páníček otevřel.
Lidí já koukala. Přijely mi kamarádky a  dnes hned tři.  Jsou z Brna,  a jezdí sem  se svýma páníčkama za dědečkem co bydlí s námi na patře.
Vždycky se pořádně vyřádíme.Jsou to taky holky a jako správné baby, musíme samozřejmě prolítnout celý byt, a musím jim ukázat co je tu nového, i misku s granulkami. A taky krabici s hračkami jsem jim půjčila,.
Jen moje panička měla trochu šok, protože když nás viděla jak jí všechny běžíme pod nohy, a když se pro jednu z nás zoohnula, a přestože byla zvyklá že jezdili holky jen dvě, najednou se nemohla dopočítat, protože po zemi se batolilo nějak moc chlupatinek.
 Pak se vysvětlilo, že si tentokrát přivezli ještě Megincinu maminku. No a tak  jsme tam řádili ve čtyřech.
Bylo to moc krásné, až mi bylo smutno že museli zase odjet, a taky jsem si všimla, že i moje panička  by nebyla proti, mít tu ještě jednu kamarádku. No páníček se raději nevyjádřil, ale radost z návštěvy měl taky.
 tak pojdte dál...

tak pojdte dál...

jasně že hračky vám půjčím

jasně že hračky vám půjčím

Sárinko, klidně si vem z mé misky( já je stejně nemám ráda)

Sárinko, klidně si vem z mé misky( já je stejně nemám ráda)

a to už fakt musíte jít??

a to už fakt musíte jít??

Budeme si ještě hrááát

Budeme si ještě hrááát

Tak  se zase stavte, bylo to fajn

Tak se zase stavte, bylo to fajn

08.09.2007 17:31:36
jitula
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one